DSC_4280

Jesienne spotkania z ERGO Hestią

5 min.

Podsumowanie cyklu spotkań

Jesienne spotkania z ERGO Hestią

Jesienne spotkania są dla nas wieloletnią tradycją, chcemy dzielić się wiedzą i doświadczeniami, poznać różne perspektywy, wyprzedzać trendy rynkowe.

DSC_3257

DSC_9838

DSC_3565

DSC_0185

DSC_3851

Podczas tegorocznych spotkań w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie i Poznaniu poruszono następujące tematy: suma gwarancyjna w OC działalności - możliwe wypłaty w szkodach osobowych, wnioski z likwidacji szkód cybernetycznych na polskim rynku oraz likwidacja szkód zagranicznych. Dużym zainteresowaniem cieszy się tematyka związana z ryzkiem cyber, nasi specjaliści opowiedzieli o lawinowo rosnących ilościach incydentów cyber w Polsce co przekłada się na wzrost ilości szkód. Przykłady szkód jasno wskazują jak ważny jest szeroki zakres ubezpieczenia i sprawny serwis likwidacji szkód. Dzięki nim możemy lepiej zrozumieć, jakie zagrożenia czekają na nas w dzisiejszych czasach oraz jakie narzędzia i rozwiązania możemy zastosować, aby minimalizować ryzyko. Uważamy, że takie studia przypadków są bardzo wartościowe i dają nam wiele do myślenia, a jednocześnie pozwalają na wyciągnięcie wniosków, które mogą być bardzo pomocne w praktyce.

DSC_3944

DSC_0294

DSC_4198

DSC_0574

DSC_4280

Spotkanie w Warszawie było poświęcone nowoczesnej energii w świetle ubezpieczeń. Spotkanie prowadzili specjaliści z dziedziny ubezpieczeń, a także reprezentanci firm zajmujących się energią odnawialną. Poruszono kwestie związane z identyfikacją zagrożeń i rozwiązań prewencyjnych w obszarach OZE, a także ryzykiem ubezpieczeniowym związanym z produktami z obszaru odnawialnych źródeł energii. Wraz z rozwojem sektora OZE rośnie zapotrzebowanie na specjalistyczne ubezpieczenia, które uwzględniają specyfikę tego rynku, chcemy oferować dedykowane i najlepsze rozwiązania ubezpieczeniowe w celu zabezpieczenia inwestycji i minimalizacji ryzyka Klienta. Rozwój OZE jest również kluczowy dla osiągnięcia celów zrównoważonego rozwoju i walki ze zmianami klimatycznymi. Wierzymy, że warto wspierać i inwestować w tę gałąź energetyki.

DSC_0576

DSC_0930

DSC_4784

DSC_1583

DSC_4489

DSC_4787

Jesteśmy zadowoleni z faktu, że mogliśmy spotkać się z takim zainteresowaniem i entuzjazmem z Państwa strony. Cieszymy się, że mogliśmy poruszyć tak wiele interesujących tematów.

Serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w naszych spotkaniach i do zobaczenia!

DSC_9822

DSC_9752(1)

DSC_9806

DSC_9788

DSC_9860

DSC_9746

Autorzy

Anna Zabłocka

Anna Zabłocka

Kierownik Zespołu Underwriterów w Przedstawicielstwie Korporacyjnym w Warszawie, underwriter ryzyk majątkowych, współtwórczyni Portalu Wiedzy Korporacyjnej. Absolwentka Uczelni Łazarskiego na kierunku Finanse i Rachunkowość. W Grupie ERGO Hestia od 2017 r.